Ale kropka!

Brrr, zima idzie
15 października, 2016
Nochal do naprawy
17 kwietnia, 2017

Ale kropka!

Wierzcie mi jak ja Wam mówię – tydzień ten to ciężka przeprawa była. Matka humorzasta chodziła i ciągle mi marudziła. A zaczęło się już wiele pieskich dni temu – wstaję późnym ranem i co? I widzę kropkę na facjacie, tu przy moim wizjonerze i takie to dziwne było, ale przeto czasami mam kropki. Matka od razu, że to niezwykła krostka, że jakaś fikuśna i że to może do vetki czas.

Obczajcie to:

20161026_062354

Widzicie tę kropkę? Tak, tak, i z jej powodu Matka aferę zrobiła. Taka to kobita. Parę dni minęło i kropka nie znikała, sam się zestrachałem o moją przystojną mordkę. Piątunio nastał i siup do doktorki. Sweter jest, pasy są, auto gotowe – jazdaaaaaaaaaaa.

Wtedy to kropka kropą się stała – taaaka wielguchna troszkę. A Matka to się naczytała to tych rakach nieborakach i bata nie było – vetkę odwiedzić trza było. Ja tam jeździć lubię, choć trochę w tym pasach siedzieć muszę jak Matka siup siup robi, powaga.

Ja podsłuchałem, że punkcję chcą robić, a ja przecie po maź przybyłem i wiecie co? Spoko spoko, nie kuli, jakieś szkiełko mi doktórka przyłożyła, pod mikroskop wsiorbała i jest – Matka miała rację. Wrogowie atakują! I zaczynamy, recepta, apteka i z mazią mi Matka wróciła.

Szczegóły:

ATECORTIN – krople do oczu i uszu, zawiesina – bo to przy samym wizjonerze mam, i jak będę patrzał, Matka robi maziu maziu 10 razy dziennie. A ja żem rad bo masowanie to lofciam. Z internetów ściągnąłem, bo takich mądrości to nie wymyślam: „Preparat stanowi połączenie antybiotyku z kortykosteroidem do stosowania w zakażeniach oczu i uszu. Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, przeciwświądowe, przeciwuczuleniowe, przeciwbakteryjne. Stosowany jest w leczeniu bakteryjnego zapalenia spojówek i powiek, w zapaleniu rogówki, twardówki, po zabiegach operacyjnych na gałce ocznej, w zakaże­niach ucha środkowego i zewnętrznego, w zapaleniach przewodu słuchowego”. Kasiora: 32,30 PLN.

Będę pisał czy kropy nie ma, ale od czegoś trza zacząć, nie? I plis Człowieki – nie bagatelizować mi tak kropek na mordce, u nas płaskopysków jest wiele dermatologicznych sprawunków, czy jak to się tam gada, ale jak nie przechodzi szybko (max. 4-5 dni) to jazda mi na obczajkę do doktorów.

Dodaj komentarz